Top100 invloedrijke vrouwen op twitter in Nederland

Nederland is in de ban van top 100 invloedrijke vrouwen. Dacht eens te onderzoeken hoe dat op twitter zit. Invloedrijk is natuurlijk op allerlei manieren te definiëren, vooralsnog koos ik voor het aantal volgers.

Onderstaande lijst heb ik zo zorgvuldig mogelijk proberen samen te stellen. Het is een startpunt. Vanaf nu moet crowdsourcing haar verbeteren. Dus sta je er niet op en wil je er wel op staan (of andersom) laat me dat dan even weten via een twitterberichtje @mickellangeveld

De lijst is #nutteloosnoodzakelijk en neem hem dan ook niet te serieus. Geeft wel inzicht wie zich in een grote aantrekkingskracht op twitter begeeft.

Aanpassing van de lijst volgt regelmatig onregelmatig.

Laatste aanpassing: 20-10-2010 21.34 uur

Nr Naam twitternaam Volgers Beroep
1 Femke Halsema FemkeHalsema 98078 politica
2 carice van houten caricevhouten 55861 actrice
3 Doutzen Kroes MissDK 53279 mode
4 Claudia de Breij claudiadebreij 34810 cabaratiere
5 Ilse DeLange IlseDeLange 30779 zangeres
6 Nicolette van Dam NicoletteVanDam 28116 presentatrice
7 Georgina Verbaan Gverbaan 27423 actrice
8 Sara Kroos KroosSara 25815 cabaratiere
9 Martice.etsy & apple martice 20270 ondernemer
10 Halina Rijn halinarijn 17137 actrice
11 anouk anoukisback 16470 musikant
12 Miss Montreal MissMontreal 16024 zangeres
13 Victoria vkoblenko 15995 actrice
14 Sylvia Witteman sylviawitteman 14633 journalist
15 Caro Emerald caroemarald 14241 zangeres
16 floortje dessing floortjedessing 13413 presentatrice
17 Annette Gerritsen AnnetteGerrit 12273 sporter
18 Heleen van Royen heleenvanroyen 12236 schrijfster
19 Mei Li Vos meilivos 11787 politica
20 Christina Curry chrissiecurry 10674 zangeres
21 Dominique v.d. Heyde DominiqueHeyde 10043 journalist
22 Jeanine Hennis JeanineHennis 9068 politica
23 Marianne Thieme mariannethieme 8479 politica
24 Barbara Barend barbarabarend 8335 presentatrice
25 Sanne Vogel SanneVogel 7763 actrice
26 Neelie Kroes NeelieKroesEU 7465 politica
27 Sophie in ’t Veld SophieintVeld 7328 politica
28 Petra de Boevere slijterijmeisje 7105 ondernemer
29 Candy Dulfer candydulfer 6899 musikant
30 puur puur 6522 social media
31 Mabel van Oranje MabelvanOranje 6296 ondernemer
32 Kirsten Verdel locuta 6256 social media
33 Ineke van Gent inekevangent 5928 politica
34 Angela Groothuizen Angelagroothuiz 5895 zangeres
35 Fiona Hering FionaHering 5848 mode
36 Babette van Veen babettevanveen 5704 zangeres
37 Sabine Uitslag SabineUitslag 5579 politica
38 Kathleen Ferrier KGFerrier 5476 politica
39 Mariette Hamer mariettehamer 5156 politica
40 Mirjam Sterk MirjamSterk 4997 politica
41 Lara Rense Laradio 4943 journalist
42 Heleen van Lier heleenvanlier 4932 journalist
43 Marianne Vos marianne_vos 4810 sporter
44 Mira Ahles mira_ah 4581 ondernemer
45 Fatima Elatik FatimaElatik 4427 politica
46 MargrietvanderLinden Mrsvanderlinden 4374 journalist
47 Saskia Noort saskianoort 4311 schrijfster
48 Monique Burgerhof moniquebhof 3928 ondernemer
49 Lia van Bekhoven LiavanBekhoven 3828 journalist
50 Lucille Werner LucilleWerner 3683 presentatrice
51 sharon dijksma sharon_dijksma 3575 politica
52 Marlies Dekkers marliesdekkers 3553 mode
53 Trijntje Oosterhuis Trijntje_O 3473 zangeres
54 Naima Azough naimaazough 3427 politica
55 Cécile Narinx elleeditor 3384 journalist
56 Marietje Schaake MarietjeD66 3345 politica
57 wouke van scherrenbu woukevscherrenb 3279 journalist
58 lenettevandongen lenettevdongen 3248 cabaratiere
59 MarjaVanBijsterveldt VanBijsterveldt 3174 politica
60 Pia Dijkstra piadijkstra 3082 politica
61 Lisa Portengen LisaPortengen 3025 ondernemer
62 Ireen Wust Ireenw 2948 sporter
63 Lieke Lamb liekelamb 2823 social media
64 Fleur Agema FleurAgema 2811 politica
65 Judith Sargentini judithineuropa 2761 politica
66 Laurine van Riessen LaurinnevRiessen 2593 sporter
67 Marie-Claire spotgirl 2505 journalist
68 Anita de Horde anitadehorde 2358 persvoorlichter
69 janneke vreugdenhil wateetjanneke 2315 schrijfster
70 Liesbeth v Tongeren GroenLiesbeth 2284 politica
71 Ebru Umar umarebru 2228 journalist
72 Michaella Krajicek MissKrajicek 2208 sporter
73 Hanna Verboom HannaVerboom 2115 actrice
74 Lea Bouwmeester LeaBouwmeester 2053 politica
75 Gerda Verburg GerdaVerburg 2041 politica
76 Suzanne Unck suzanneunck 2040 coach/trainer
77 Hanna Bervoets HannaBervoets 1979 schrijfster
78 maria genova genova2 1941 journalist
79 astridislief astridislief 1912 radiomaker
80 Fabienne de Vries Fabiennedevries 1901 presentatrice
81 Marjolein Kampschreur mkampschreur 1892 social media
82 helma nepperus helmanepperus 1846 politica
83 lonneke Engel lonnekeengel 1823 mode
84 Jolanda Sap jolandasap 1817 politica
85 Kathalijne Buitenweg kathalijne 1807 onderzoeker
86 Ineke Dezentjé Inekedezentje 1776 politica
87 Elle van Rijn ellevanrijn 1762 schrijfster
88 Daphne Deckers daphnedeckers 1730 bnr
89 Marcia Nieuwenhuis m_nieuwenhuis 1707 journalist
90 Martine de Ridder martinederidder 1640 social media
91 Saskia Dekkers saskiadekkers 1636 journalist
92 Annette Teeuwen AnnetteTeeuwen 1627 social media
93 jelkavanhouten jelkavanhouten 1626 actrice
94 Renske de Greef renskedegreef 1556 schrijfster
95 Ranomi Kromowidjojo ranomikromo 1540 sporter
96 Esther Ouwehand estherouwehand 1526 politica
97 AnneSpapensHamminga PastoorPoncke 1477 social media
98 Wassila Hachchi WassilaHachchi 1476 politica
99 Aisha Hunkar AishaHunkar 1468 ondernemer
100 Pietstra Pietstra 1460 social media
%d bloggers liken dit: